خانه / محصولات شرکت Minelab / فلزیاب MINELAB GPX

فلزیاب MINELAB GPX

فلزیاب MINELAB GPX (ماینلب جی پی ایکس) در سه مدل GPX4500 GPX4800 و GPX5000 ساخت شرکت مینلب استرالیا با پیشرفته ترین تکنولوژی روز دنیا معیار جدیدی را در تکنولوژی تشخیص و شناسایی انواع فلزات و طلا بوجود آورده است.

تکنولوژی های جدید و خاص بکه ار رفته در فلزیاب ماینلب GPX عبارت از تکنولوژی ولتاژ دوگانه (DVT)،حس کردن چندین دوره‌ای (MPS)، و تنظیم زمانبندی الکترونیکی هوشمند (SETA) . دستگاه GPX با عملکرد بسیار بالا قادر به یافتن طلای بیشتری نسبت به مدل های قبلی می‌باشد. شما با این دستگاه می‌توانید قطعات کوچک فلزات که کمتر از گرم وزن دارند و یا قطعات بسیار بزرگی که با دیگر دستگاه‌ها مشخص نمی‌شوند و اشیایی بین این اندازه‌ها را بیابید.
قطعات الکترونیکی پیشرفته جدید، خاک ها/ زمانبندی های جدید و میزان بسیاری از ویژگی‌ها با توانایی GPX افسانه ای ترکیب شده است تا بتواند میزان معدنی شدن زمین را مشخص نماید و از نظر عمق برتری قابل ملاحظه‌ای نسبت به دیگر دستگاه‌ها داشته باشد.
به کارگیری ویژگی‌ها ی خاص و منحصر به فرد در این دستگاه سبب شده است که تکنولوژی ثبت شده تضمین نماید که ردیاب های MINELAB GPX می‌توانند به طور آرام و آهسته در میان شرایط زمین بسیار سخت نیز نفوذ نمایند، درحالیکه هنوز عمق زیاد و حساسیت بالا نسبت به قطعات فلزات را نیز دارا می‌باشند. متخصصین و حرفه ای‌ها آگاهی دارند که دستگاههای فلزیاب MINELAB GPX قادر به تشخیص دادن و یافتن طلا درعمقی بیشتر از بقیه دستگاههای، و در تمامی شرایط زمینی می‌باشند. به همین دلیل با اطمینان بیان می‌کنیم که دستگاه فلزیاب ماینلب GPX از نظر عمق دارای برتری و مزیت می‌باشد.

فلزیاب MINELAB GPX

ويژگي های فلزیاب MINELAB GPX :
– دارای یک تقويت كننده داخلي قدرتمند : برای تقویت سیگنال ها داخل پکیج باتری يون ليتيم يك آمپلي فاير صدا تعبيه شده. طراحي اين دستگاه تقويت كننده و استفاده از اجزايي با كيفيت بالا و صداي پايين امكان شنيدن صداي واضح را فراهم مي كند
– شرکت مين لب دو تنظيم کاملا جدید هم به چهار الگوي تنظيم قبلي اضافه كرده است كه عبارتند از تنظيم پيشرفته (Enhance) و سريع (Sharp). تنظيم پيشرفته، يك ويژگي قدرتي ست، شبيه به تنظيم حساسيت، اما از لحاظ عمق جستجو و سيگنال هاي توليدي به اشياء كوچك و بزرگ قوي تر است. تنظيم سريع بهترين تنظيم براي خاك هاي با مواد معدني كم است و مي توان از آن براي پيدا كردن جاي دقيق يك شيء نيز استفاده كرد.
-جستجو بدون سر و صداي اضافي با برنامه ريزي از پيش تعيين شده : علاوه بر حالت هاي جستجوي عمومي و جستجوي عميق، جستجوهاي خاك با مواد معدني بالا (Hi Mineral)، خاك با مواد اضافي زياد (Hi Trash)، جستجوي ناحيه اي (Patch) و تست A نيز وجود دارد. تنظيمات مورد نياز را مي توانيد در همه شش حالت جستجو اعمال كرده و سپس نام حالت جستجو را عوض كنيد.
-GB خاموش براي خاك هاي طبيعي : زماني كه در خاك هاي بدون مواد معدني جستجو مي كنيد، مي توانيد ويژگي تعادل با محيط (GB) را خاموش كنيد تا عمق جستجو بيشتر شود. اين شيوه براي جستجوي گنجينه ها و آثار عتيقه در ماسه يا شن متداول است.
-چراغ :با ويژگي خاموش شدن در زمان تنظيم شده به منظور كمك به افزايش عمر باطري.
-پاياساز : اين ویژگی يك تنظيم مناسب می باشد كه به كاربر اجازه كنترل كامل پايداري سطح آستانه را مي دهد. زماني كه همه تنظيمات ديگر اجرا شدند، مي توان از پاياساز را فعال کرد تا سطح آستانه مشخص شود و امكان شنيدن ضعيف ترين سيگنال ها به وجود بيايد.
-صداي مورد نظر : اين ويژگي امكان افزايش قدرت سيگنال هاي ضعيف را مي دهد. در هنگام وزش باد يا براي تنظيم صداي دستگاه در زمان استفاده از بلندگوها مي توان از اين گزينه استفاده كرد.
-تشخيص بهتر: اين ويژگي امكان جستجو در خاك هاي با مواد زايد بسيار را فراهم مي كند.
-امواج رادیویی VLF
-فلزیابی با حساسیت حجم بالا
-دارای ۲۸ فرکانس همزمان و برنامه تنظیم اتوماتیک و دستی
-عمق کاوش : ۲ متر

3 دیدگاه

  1. سلام.قیمت دستگاه minelab gpx چنده؟در هر سه مورد

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *