خانه / دیگر برندها / فلزیاب LUMINOUS

فلزیاب LUMINOUS

دستگاه لامینوس (فلزیاب LUMINOUS ) دستگاهی با کیفیت و تخصص بسیار بالا می باشد و طوری طراحی شده که هم میتوان با آن از لوپ های کوچک استفاده کرد و هم بزرگ. لوپ های بزرگ توانایی ردیابی اشیا فلزی بزرگ در عمق های زیاد را دارند که به دلیل میدان مغناطیسی قوی و رسوخ کننده در عمق که توسط دستگاه تولید میشوند می باشند.لوپ های کوچک ترجیحا برای یافتن اشیا کوچک از قبیل سکه و تکه های کوچک طلا بکار میروند.این دستگاه بطور کلی برد بسیار زیادی را در مقابل اشیا فلزی غیر اهنی ارائه میدهد و بعل مجهز بودن به سیستم نمایش اندازه عمق هدف آنرا یکی از نادرترین دستگاه های فلزیاب از نوع پالسی نموده است.
در دستگاه فلزیاب لامینوس هنگام کاوش علامت تصویری از طریق دستگاه اندازه گیری روی صفحه LCD نمایان میشود که بصورت دیجیتال قابل مشاهده می باشد .

مشخصات دستگاه فلزیاب LUMINOUS :
دارای نمایشگر LCD تمام دیجیتال و خروجی صوتی و مد تمام فلزات به منظور تشخیص هر نوع فلز
دارای مد تفکیک طلا با دقت بسیار بالا و حالت نمایش عمق هدف بر حسب متر
دارای سیستم تعیین درصد کشف هدف و ثبات تنظیم و پایداری بالا
دارای چراغ صفحه نمایش برای دید در شب
دارای کد سه رقمی اختصاصی جهت فعال نمودن سیستم
نقطه یابی دقیق هدف

در مدل PS-14000 سیستم نشان دهنده عمق هدف در حالت سوم دستگاه یعنی MODE-3 موجود می باشد،همچنین در این مدل امکان طبقه بندی فلز و تشخیص انداز عمق هدف نیز فراهم شده.
این دستگاه یکی از جدیدترین توسعه ها در زمینه فلزیاب های پالسی می باشد و از حساس ترین و مطمئن ترین فلزیاب های حال حاضر است.
اصل سیستم پالسی در فلزیاب ها اصلی است که بخصوص برای جست وجوی فلزات در عمق زیاد مناسب می باشد.مسائلی از قبیل اب نمک – خاک مغناطیسی و تغییرات در دمای هوا در کارکرد قسمت های الکترونیکی دستگاه خللی وارد نخواهد کرد.بنابراین میتوان گفت لامینوس ابزاریست مطمئن برای یافتن اشیای فلزی در عمق های بیار زیاد حتی در بدترین شرایط محیطی اطراف آن.

فروش پیشرفته ترین سیستم های فلزیاب,طلایاب,معدن یاب در خاورمیانه

مطلب پیشنهادی

نقطه زن CONRAD

نقطه زن CONRAD

دستگاه فلزیاب ، ردیاب ، نقطه زن CONRAD یک سیستم قدرتمند پالسی نقطه زن و شعاع …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *